Kurs kadrowo płacowy • CWPP

Miejscowość: Warszawa

Adres: Al. Jerozolimskie 123a

Utworzono: 2019-03-13

W kategorii szkoleń z kadr i płac odbywających się w Stolicy, ciężko znaleźć bardziej konkurencyjną ofertę, niż tę, którą posiada CWPP. Każdy kurs kadrowo-płacowy zrealizowany przez firmę (a ma ich ona na koncie setki) kończył się całkowitym sukcesem. Podniesienie kwalifikacji, konkurencyjności na rynku pracy, a także efektywności całych przedsiębiorstw - oto efekty autorskiego programu opracowanego przez najlepszych specjalistów i wieloletniego doświadczenia w branży.

Strona cwpp.pl prowadzi do szerokiej gamy szkoleń i kursów zawodowych, które obejmują swoim zakresem tematykę podatków, zmian prawnych, ochrony danych osobowych, prawa i czasu pracy, HR, świadczeń ZUS, dokumentacji kadrowej, PPK, umów cywilnoprawnych, dochodów międzynarodowych i wszystkich innych procesów, niezbędnych dla skutecznego funkcjonowania nowoczesnego biznesu.