Łysak Ewa Zakład Usługowo - Handlowy "Słoneczko"

WWW: https://sloneczko-kominiarz.pl/

Miejscowość: Kielce

Adres: Sandomierska 194

Utworzono: 2019-05-25

Większości osób, szczególnie tych, którzy mieszkają w blokach, kominiarz kojarzy się wyłącznie ze szczęściem, pozostali jednak wiedzą, że jest to zawód, bez którego mogłoby się wydarzyć wiele nieszczęść, takich jak zatrucia tlenkiem węgla czy pożary. Właściciele domów opalanych węglem doskonale zdają sobie sprawę z tego zagrożenia i pilnują, aby przewody kominowe i wentylacyjne w ich domach były zawsze drożne. Dbać o to muszą także osoby odpowiedzialne za budynki wielorodzinne i poddawać te przewody stałej kontroli przynajmniej raz do roku, a w razie ich niedrożności szybko ją usunąć.

W takich przypadkach warto mieć zaprzyjaźniony zakład kominiarski, który w Radomiu można znaleźć na stronie sloneczko-kominiarz.pl. Firma powstała ponad dziesięć lat temu i zatrudnia dwadzieścia osób, dlatego w nagłych wypadkach zawsze można liczyć na to, że któraś z nich jest wolna i gotowa wyruszyć na odsiecz. Świadczone przez nią usługi są na najwyższym poziomie dzięki temu, że pracownicy są wyposażeni w nowoczesny sprzęt, pozwalający na perfekcyjne wykrycie przyczyny zatoru i jego szybkie usunięcie.