Pasieka JuRajska

WWW: https://pszczelibazar.pl/

Telefon: 573 423 600

Miejscowość: Mysłowice

Adres: Kosztowska 55

Kod pocztowy: 41-409

Utworzono: 2019-03-19

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Jeżeli od dłuższego czasu zmagasz się z problemami zdrowotnymi, a przyjmowane przez Ciebie witaminy nie bardzo się sprawdzają, to może należy spróbować produktów, które wytwarzane są przez najpożyteczniejsze na świecie owady. Naturalne produkty pszczele oferuje sklep ze strony pszczelibazar.pl należący do gospodarstwa pszczelarskiego zajmującego się tym rodzajem działalności od wielu lat.

W ofercie sklepu znajdują się tak wspaniałe produkty, jak na przykład propolis podnoszący odporność organizmu i naturalna multiwitamina, czyli pyłek kwiatowy, który w swoim składzie ma mnóstwo witamin, mikroelementów, pierwiastków śladowych, a także węglowodany, tłuszcze, białka, enzymy i kwasy organiczne.

Sklep szczyci się różnego rodzaju miodami o wspaniałych właściwościach, dlatego wystarczy odwiedzić stronę i poczytać nieco o nich, aby dobrać taki, który będzie najbardziej odpowiedni do Twojego stanu zdrowia. Osoby, którym zależy na naturalnym otoczeniu, chętnie zaopatrzą się tutaj w pastę woskową do impregnacji podłóg i skóry, a także w wosk pszczeli idealnie nadający się do wykonania świec.Dodaj komentarz:


Społeczność:

PODOBNE FIRMY

AgriTruck

Malaya Sp. z o.o.

Grycmar Marcin Gryc

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.isar.edu.pl 2019.