Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna

WWW: https://abcmosty.pl/

Telefon: 607 311 470

Miejscowość: Mosty

Adres: Mosty 5

Kod pocztowy: 72-132

Utworzono: 2018-11-04

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Firma ze strony abcmosty.pl oferuje sprzedaż drzewek choinkowych, gwarantując najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Oferuje ona żywe drzewka cięte i w donicach zarówno klientom indywidualnym, jak i hurtowym z terenu całego kraju, a także z zagranicy. Jest to producent z dwudziestoletnim doświadczeniem w tej branży, który dba o to, aby produkty trafiające do klientów były w jak najlepszej jakości, wolne od chorób i insektów.

Do uprawy i ochrony choinek wykorzystuje się tutaj specjalistyczne maszyny. W ofercie producenta znajdują się takie odmiany jak:

  • jodła kalifornijska, koreańska i kaukaska,
  • świerk pospolity, kłujący i serbski.

Klientom hurtowym przedsiębiorstwo to poleca wytrzymałe siatki do pakowania choinek, a także solidne pojemniki do ich doniczkowania. Poza sprzedażą choinek przedsiębiorstwo to zajmuje się także sprzedażą sadzonek do parków i do ogrodów przydomowych, oferując przy tym doradztwo w kwestii nasadzeń i wymagań glebowych poszczególnych gatunków. Warto podjąć współpracę z tym przedsiębiorcą, ponieważ jest ona nie tylko owocna, ale i sympatyczna.Dodaj komentarz:


Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Kapitan Cook

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

TRADE INNOVATION Andrzej Kostka

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.isar.edu.pl 2019.