Brodziak Gallery

WWW: https://szymonbrodziak.com/

Telefon: 795 770 771

Miejscowość: Poznań

Adres: Głogowska 16

Kod pocztowy: 60-734

Utworzono: 2023-09-05

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Fotograf Szymon Brodziak to utytułowany, działający od lat na arenie krajowej oraz międzynarodowej profesjonalista, specjalizujący się w wymagającym, bo przemawiającym głównie treścią, a nie barwą formacie czarno-białych zdjęć. Artysta stara się, by jego fotografie były pełne ekspresji i ukrytych znaczeń, a przez to okazywały się wartościowe oraz ciekawe dla odbiorców.

Twórca wiele swoich prac udostępnia online, w galerii internetowej, do której link można znaleźć na jego oficjalnej stronie. Dodatkowo też pokazuje własne fotografie artystyczne stacjonarnie, w specjalnie przystosowanych, szklanych kontenerach, rozlokowanych na terenie Poznania i Warszawy. 

Artysta działa również komercyjnie. Oferuje różne rodzaje sesji zdjęciowych w odpowiednio zaaranżowanym studio. Efekty współpracy mogą stanowić niezapomnianą pamiątkę. Można wykorzystać je jako element dekoracyjny wnętrz. Fotografie, choć czarno-białe, są bogate w szczegóły i odzwierciedlają indywidualny sposób postrzegania rzeczywistości autora.Dodaj komentarz:


Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

PRO-SELECT Sp. z o.o

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.isar.edu.pl 2023.