Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Telefon: 721 70 70 70

Miejscowość: Choceń

Adres: Ługowiska 1

Kod pocztowy: 87-850

Utworzono: 2019-04-06

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Alkoholicy w wielu przypadkach są traktowani mocno z góry. Niewiele publicznych placówek podchodzi do nich jako do osób, które potrzebują pomocy, a raczej jako kolejnych ludzi, którzy robią problemy. Tymczasem alkoholizm to poważna choroba, z której można wyjść tylko ze specjalistyczną pomocą. Metody leczenia alkoholizmu są różne, ale najczęściej obejmują kilka stałych elementów:

  • Detoksykacja organizmu
  • Psychoterapia
  • Terapia grupowa AA

Detoksykacja, którą przeprowadza się w Ośrodku Oaza to spersonalizowana dawka elektrolitów, która pomaga przywrócić w organizmie jako taką równowagę biochemiczną. Dzięki temu chory może bez większych problemów podejść do kolejnych etapów leczenia.

Prowadzone przez specjalistów z tego ośrodka terapie, pomagają dotrzeć do istoty problemu, jak i zmagać się z aktualnymi kłopotami. Grupowe spotkania zaś pomagają im dostrzec, że nie są odosobnionymi przypadkami, tylko dotyczy to szerszego grona ludzi.

By skorzystać z ich oferty, można skontaktować się z nimi m.in. przez specjalny formularz. Ze strony pracowników ośrodka można liczyć na pełną dyskrecję.Dodaj komentarz:


Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

Autokasacja U Jacka

Trust Bydgoszcz

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.isar.edu.pl 2023.